100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: חוויה מתוקה

מאת: סתיו דוידוף (13.11.2014)

החלטתי לפתוח את המסע הזה עם טבלת שוקולד של "MILKA" מהדיוטי פרי ואיתה הגעתי למשרדי אדידס ישראל. אחרי חודש של שקט ושלווה בהודו, עוד בשוק מוחלט מעורפלת מהטיסה ועם הרים של ציפיות ותהיות נחתי הישר למשרדו של מנהל מחלקת המוצר של אדידס בישראל, שימי קייזרמן. בלילה שקדם להגעתי למשרד שוחחנו בטלפון ולאחר שסגרנו את כל הפרטים היבשים כמו: דרכי הגעה, שעה וכו', הוא הפציר בי שלא אעשה טעיות ואגיע למשרד עם "נייק" בטענה שכל העובדים לא ישכחו לי את זה, אני מצדי עניתי שברור ושאין לו מה לדאוג, אבל עמוק בלב ידעתי שמזל שהוא הזכיר את זה.
הגעתי ליום הראשון עם בגדי המזל שלי איתם אני מגיעה לכל ראיון עבודה, המכנס השחור המחויט והחולצה הירוקה שאני כל כך אוהבת וקיוויתי שכמו תמיד גם כאן הם יעשו את העבודה. אבל בניגוד לכול מקומות העבודה "הרגילים" נכנסתי למשרד ואחרי סחרחורת קלה בליווי זיעה קרה גיליתי משרד מעוצב באופן אטרקטיבי ומושך, עובדים צעירים לבושים בבגדי ספורט אלגנט, ג'ינס, קפוצ'ון וסניקרס ממותגים עם הסמל של אדידס ואוירה של כייף באוויר. עד מהרה הבהירו לי שלא צריך לבוא "כל כך יפה" ואפשר להסתפק בלבוש פחות רשמי מה שכמובן יישמתי כבר לפעם הבאה.
אחרי היכרות ראשונית עם המבנה הארגוני ובעלי התפקידים התחלתי להבין מי נגד מי ומכאן הדרך אל מילון כיס אישי עם כל הקיצורים והז'רגון המקצועי הייתה קצרה. בהמשך לקחו אותי לחדר הסודי שלא רבים מורשים להיכנס אליו והציגו בפניי את מה שנקרא "היכל התהילה" המקום בו הכול קורה, והכי חשוב לפני כולם. הקמפיינים העתידים, חלונות הראווה שיהיו מרוחים ברחבי המדינה והקולקציה לעונה הבאה כל מה שהמתחרים או כל אדם פשוט היו רוצים לדעת. אולם מלא בכול טוב, החל מנעלי ספורט מהמתקדמות בעולם ועד קולקציית האופנה שמעוצבת על-ידי סטלה מקרטני לא אחרת מביתו של פול מקרטני שהיה חבר בלהקת הביטלס. ניתן לראות שם שלל צבעים ודוגמאות, סיפור מאחורי כל מוצר, ובעיקר להתמכר לריח הייחודי שרק מגביר לך את החשק לקנות משהו.
בתור ילדה נהגתי לנעול את נעלי הספורט של אדידס ואילו היום אני חלק ממלאכת היצירה של ענקית הספורט בעולם. השבועיים הראשונים עברו בהצלחה ומעכשיו העיניים כבר נשואות אל עבר החוויה והאתגר הבא. אין ספק שפרויקט THE LEADERS מאפשר לך התמחות מעשית הכי קרובה למציאות שמוסד ללימודים אקדמיים יכול לאפשר, הזדמנות שאני מודה ומוקירה עליה.  
אז מחכה כבר לעדכן על כל ההתפתחויות בבלוג הבא עד אז שנמשיך ליהנות מהעשייה שלנו ולהתרגש ממנה.
סתיו

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×