100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: התרגשות

מאת: עדי עזריה (23.11.2014)

07:00 השעון מצלצל האמת שקמתי כבר כמה דק' קודם, נראה לי שקוראים לזה התרגשות.
לכיתה נכנסה אישה באמצע אחד השיעורים הקשים של הסמסטר, בידיה אוחזת חבילת "פליירים" עם הכיתוב "The Leaders¨ פרויקט ה-דגל של המכללה למנהל בשיתוף עיתון כלכליסט. לא יהיה פשוט להתקבל. אבל אין התחבטויות, אני חייב להיות שם.
כיביתי את "הנודניק" בשעון המעורר, זו לא אשמתו שהקדמתי אותו. אני מתקלח, מצחצח, אוכל ויוצא ליום הראשון שלי בפרויקט "The Leaders¨!!! אהה כן שכחתי לציין, התקבלתי!!!
הפקקים של 8 בבוקר לא עושים לאף אחד טוב, אבל אותי שום דבר לא עניין, חיוך גדול פרוס על פניי ואני בדרך. הגעתי, חניתי את הרכב ויצאתי אל עולם הפקקים שמלווה ברעש הצופרים, מנסה להתאפס בין כל ההמולה ברחוב איפה ממוקם הבניין. 5-6 שניות עוברות ואני שוב בדרך אל היעד. קומה ראשונה נלחצת בכפתור המעלית וזה ונראה כאילו אני עולה לעולם חדש.
הדלת עם הכיתוב "Interlude" נחשפת לעיניי. כן, הגעתי. נכנסתי ולעברי רצה כלבה קטנה ומתוקה מקבלת את פניי. מהתקרה יורדות מנורות ארוכות ודקות, הקירות צבעוניים, בפינה מטבחון קטן וביתי ומולי ספות ענקיות. ברקע אני יכול לשמוע את הכדור הקופצני של משחק הטניס שולחן, עולם חדש הזכרתי כבר, נכון?
המנטור שלי יובל מגיע גם הוא עם חיוך רחב, מכנס את כולם ומציג אותי .עכשיו המשימה היחידה היא לא להתבלבל בשמות. מהרגע הראשון כולם עוטפים אותי באווירה חמה וביתית, מירי עסוקה בלפתוח לי מייל של החברה, לתת לי מפתח למשרד, מישהו כבר דאג לי ללפטופ, והאחר מסדר לי את הדפים והחומר שאני אתחיל כבר להריץ עניינים, אפילו את קוד האזעקה למשרד דאגו לעדכן אותי. יובל ואני מכינים כוס קפה יחד כאילו אנחנו מכירים כבר כמה שנים ועוברים לשוחח במשרד שלו.
יובל מסביר לי על החברה לפרטי פרטים ומפרט לי בנוסף על פרויקט שהוא רוצה שאעשה במסגרת ההתמחות. הפרויקט נשמע מעניין מאוד ואני ממש מתלהב, הבעיה היחידה היא שאין לי מושג מה עושים, איך עושים ובכלל מאיפה מתחילים. יובל מחייך ואני יודע שאין מקום לדאגה, עם קבלת פנים כזאת חמה אני מרגיש שאין שום דבר בעולם שיכול לעצור אותי.
ההתחלה החדשה ב"Interlude" לא יכלה להיות טובה יותר. אני מרגיש כאילו כל יום בחברה אני לומד משהו חדש ואני לא שבע לרגע. הכל מתחדד אני שואב כל פיסת מידע שעוברת על ידי והתחושה מדהימה וממכרת, אני פשוט לא יכול להפסיק.
07:00 והשעון מצלצל ליום חדש, והאמת שקמתי כבר כמה דק' קודם, נראה לי שקוראים לזה התרגשות...

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×