100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: אורלי שרם, הנה אני באה

מאת: מעיין מצר (27.11.2014)


יום ראשון, השעה 19:00, אני עומדת מול ארון הבגדים ומנסה לחשוב מה יראה טוב יותר, אלגנטי או קליל? שחור לבן או צבעוני? עם שרשרת או בלי שרשרת? מנסה למצוא את השילוב המנצח! השעון הולך נגדי ובכל זאת - רושם ראשוני, אין סיכוי שאני מאחרת! טוב, זרקתי על עצמי משהו, "הכי לא השקעתי", סידרתי את השיער, קצת איפור ובושם - אורלי שרם הנה אני באה. נכנסת לאוטו ונעזרת בחברי הטוב - waze. מגיעה לנמל ת"א, אבל בת"א כמו בת"א אין דבר כזה חניה.
השעה 19:50, אין סיכוי שאני מאחרת! מצאתי חניה, אני רצה, כולי מתנשפת, נכנסת, ואת פניי מקבלת אישה חביבה "שלום את מהמשרד של אורלי שרם?" "כן" אני עונה לה תוך כדי הסדרת נשימה. "ברוכה הבאה, את הראשונה שהגעת". פווו אני נושמת לרווחה ומספרת לה שהערב אני אפגוש את כולם לראשונה!! היא מתרגשת בשבילי ומיד מצאתי את עצמי מרימה איתה כוס יין
לא יכולתי לבקש דייט ראשון טוב יותר מזה - ערב גיבוש שנערך במטבחי Bulthaup שבנמל ת"א. לאט לאט כולם החלו להגיע, עשינו היכרות זריזה והם היו מאוד אדיבים ונחמדים כלפיי. הכרתי גם את נדב, בוגר בית הספר לעיצוב ומייד הייתה בינינו שיחת עדכון על בית הספר. היה ערב קולינרי משובח וחוויתי במיוחד, בו הכנו מנות גורמה. כבר שם זיהיתי את האסתטיקה והדקדוק בפרטים הקטנים אשר טמונים בעובדי המשרד. אחרי שעמלנו ועיצבנו מנות מדהימות, התיישבנו ונהנו מהמטעמים!
אז הגיע הזמן שאציג את עצמי, אני מעיין מצר, בת 26, במקור מאבן יהודה ולפני שלוש שנים עברתי לת"א עם בעלי הטרי.
סטודנטית שנה ד', בבית הספר לעיצוב במסלול האקדמי המכללה למנהל.
עיצוב עבורי הוא עולם ומלואו המשמש לעשייה מלאת חופש, יצירתיות ודמיון ללא גבולות. תחום זה מורכב מדינאמיות בלתי פוסקת, של התחדשות, שינויים ולמידה.
כשאני מקבלת פרוייקט בלימודים, נפתח בפניי עולם מרתק של אפשרויות.
זו חוויה עצומה של הרבה רגש, תובנה והתפתחות.

במסגרת הלימודים אני לומדת ממרצים רבים, נחשפת לטכניקות וסגנונות עיצוב שונים כאשר כל מפגש חדש כזה מעורר בי סקרנות רבה.
מקצוע העיצוב עשיר ומוביל להבעה, ביטוי ועוצמה להשפיע על הסביבה ועל האחר.
נחשפתי לכך במיוחד במסגרת פרוייקט בו השתתפתי בשכונת ג'סי כהן בחולון. שם הבנתי לעומק כמה עיצוב אכן מחולל שינוי. בפרוייקט זה עיצבנו מקום נעים ומזמין העונה על הצרכים של ילדי השכונה, ובזכותו הם אכן מבלים שם את מרבית זמנם.

הלימודים מעשירים אותי מאוד והם ללא ספק חלק חשוב בהתפתחות המקצועית שלי. יחד עם זאת, ברור לי שעל מנת ללמוד את רזי המקצוע מקרוב, נדרש ניסיון ולמידה בפועל לצד אנשי מפתח מנוסים בתחום. זו הזדמנות גדולה מאוד עבורי להשתתף בפרוייקט The leaders"" במשרדה של אולי שרם, משרד המתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בניה פרטית, בתים, דירות, בנייני שימור ומשרדים.
השאיפה שלי, תוך כדי ההתנסות, היא לגבש ולבנות את הזהות המקצועית שלי כמעצבת.
אני מאמינה שבמשרד של אורלי שרם אוכל לקבל כלים חשובים שיהוו עבורי מקפצה לעולם האמיתי שמחכה לי בחוץ.

הגיע היום הראשון שלי במשרד, וכולם מקבלים אותי בחיוך רחב, "ברוכה הבאה" "בהצלחה". עמי, אדריכל בכיר במשרד, הוא המנטור שלי שילווה אותי בתהליך. הוא מראה לי את המחשב ושולחן העבודה שלי במשרד, (זה כבר כבש אותי). עמי ואני מתיישבים ומתחילים לדבר קצת, יוצאות לי כל מיני שאלות מטופשות, אני מבינה שאני סופר לחוצה ועדיף שפשוט אשתוק ואקשיב. הוא מפנה אותי לעיין בפרויקטים של המשרד, לקבל תמונת מצב ולהבין את האופי האדריכלי של המשרד. אחרי התבוננות קצרה, נדהמתי לגלות את גודל הפרויקטים, ההשקעה, הרף הגבוה, ותשומת הלב הניתנת לכל פרויקט במשרדה של אורלי שרם.
אחרי ההתרשמות שלי, יש בי סקרנות ורצון עז ללמוד ולהכיר את הטכניקות השונות, הטכנולוגיות המתקדמות, אנשי מקצוע והחברות המובילות איתן המשרד עובד בשיתוף פעולה.
כולי ציפייה והתרגשות אז... נתעדכן בבלוג הבא

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×