100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: רגע לפני היציאה לאור

מאת: אביגיל פרידמן (27.11.2014)

שנה אחרונה בספסל הלימודים נראית לי כמו הזדמנות נהדרת לחזור קצת אחורה, להבין איך הגעתי לכאן ואילו חוויות עברתי בתואר הראשון בעצוב פנים במכללה למנהל. כעת, בתחילת שנה רביעית לתואר, אני יכולה להגיד ששלוש שנים עברו להם מבלי לשים לב. שלוש שנים עמוסות בידע, השראה, עשיה והכרות עם עולם העיצוב. דיונים בלתי פוסקים על משמעות העיצוב והגדרה מחדש בעקבות פיתוח טכנולוגי ואמצעים חדשים לייצור.
הצורך של המעצב פנים משנה פנים, המעצב של היום חשוף למידע ואפשרויות למידה עצמאיות שלא היו קימות פעם. וכשחושבים על זה למדתי לא מעט ועשיתי די הרבה.
סמסטר במוזיאון חולון, גרילה לייטינג בתל אביב, סדנת קיץ במלגה (ספרד), חידוש של חדר ילדים במתנ"ס לזרוס בג'סי כהן חולון אבל הפרויקט שאני הכי גאה בו הוא פרויקט THE LEADERS .
אנחנו מוצפים בפרסומים ביומיום שלנו, אנחנו חוצים דרך פרסומים ומודעות רבות ומתעלמים מהם מבלי לקרוא על מה מדובר. ככה קורה שמפספסים הרבה דברים מבלי שנתנו להם הזדמנות. פתאום מגיע חברה ואומרת לך "ראית את המודעה של פרויקט דה לידרס? אני חושבת שאת ממש מתאימה! זה רק 30 סטודנטים מהמכללה משתתפים ומי שמתקבל הולך להתמחות במשרד בתחום שלו. אז מה יש להפסיד???
אז הינה, אני חלק מה-30 סטודנטים בפרויקט דה לידרס ומתמחה במשרד בילגוראי פוזנר, משרד מוביל בתחום הקמעונאות בניהול קרן פוזנר ושמוליק בילגוראי. תחום הקמעונאות עניין אותי במיוחד, בשונה מעיצוב בתים פרטיים, האפשרות לייצר חוויה שבה אנשים שונים (נשים, גברים וילדים) עוברים בה מידי יום נראית לי מאתגרת ומלמדת מאוד.
התמודדות עם חללים שמרבית הפעמים שכבר נתונים ויש צורך להרכיב את הפזל בצורה הכי שלמה ומתאימה לחנות. בהתרגשות רבה, מאמינה כמו שכמו היום הראשון בכיתה א' הגעתי ליום הראשון במשרד. מי האנשים שעובדים בחברה? מה יבקשו ממני לעשות? אני אצליח לעשות כל מה שמבקשים ממני? הן רק חלק מהשאלות שמציפות אותי. בכל זאת זו המציאות, לא הכיתה במכללה.
לשמחתי, הרצון ללמוד דברים חדשים, להכיר אנשים מהתחום ריתק אותי יותר מאשר החששות, חששות שנעלמו שניה אחרי שנכנסתי ושמוליק קיבל אותי, הכיר לי את הבנות שעובדות במשרד, קרן, שלי, דינה, קרולין, מרסדס ויוליה שמיהרו לחייך אליי ולהעניק לי תחושה שהכל יהיה בסדר. כהרף עין, כבר הינו במשרד של שמוליק והוא נתן לי לשרטט ולמדל רהיט המיועד לאחת מהחנויות.
התיישבתי ליד קרולין והתחלתי לעבוד על הרהיט כשאני מלאה בשאלות וחששות. בכל זאת, היד לא מאומנת אחרי חופש ארוך. היא עזרה וענתה בסבלנות על כל השאלותיי. וכך הגיע שעה 12, כמו ששלי אמרה לי ישר כשנכנסתי למשרד זאת שעת ארוחת צהריים.¬¬ אין ספק שאני מחכה לזה (ולא, לא רק בגלל האוכל...).
מה שבטוח אני מחכה להמשך וסקרנית לגבי האתגרים שעוד יגיעו.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×