100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: אלטשולר שחם, מרגיש לי בבית

מאת: אלונה למשוב (02.12.2014)

"30 סטודנטים מצוינים נוגעים בהצלחה, בואו להיות חלק מפרויקט "THE LEADERS - זו השורה הראשונה שראיתי לנגד עיניי בבואי לפתוח עוד מייל שגרתי מבית היוצר של המסלול האקדמי המכללה למנהל. אך הפעם, במקום להתעדכן בשעת הקבלה של סגן דיקאן בית הספר לכלכלה, קיבלתי הזדמנות חד פעמית להיות אחת מ30 הסטודנטים שיזכו במסגרת לימודיהם לחוות את "העולם האמיתי", לקבל את האופציה לגלות כבר במהלך לימודי התואר הראשון שלי את אפשרויות הקריירה הקיימות בפניי בסיום הלימודים.

אני אלונה למשוב, אוטוטו בת 27 מתל אביב, לומדת כלכלה וניהול זו השנה השלישית במכללה למנהל. מעבר לאתגר שקרא לי להירשם ולנסות להתקבל לפרויקט יוקרתי כל כך, עמדה בפניי הזדמנות פז להיכנס לתקופה קצרה לחברה מובילה בארץ בתחום הלימודים שלי ולגלות מה הכיוונים השונים שתואר בכלכלה יכול להוביל אותי אליהם ומה מעניין אותי אישית.

הגשתי מועמדות והחלטתי שאני רוצה בכל מחיר להיות חלק מהפרויקט, כל שלב שעברתי רק העלה בי יותר ויותר את המוטיבציה והתשוקה להצליח ולהגיע לטופ 30, הן למען מימוש הפוטנציאל האישי שלי והן כדי לקחת חלק בפרויקט ייחודי ומאתגר שיכול להעניק לי כלים שיתנו לי יתרון בשוק העבודה כבר במהלך התואר.

לאחר שהודיעו לי כי עברתי לשלב הראיונות האישיים, קיבלתי רשימה של חברות, ביניהן גם בתי השקעות והתבקשתי לבחור באחת ולציין מדוע בחרתי בה. אחרי סריקות ברחבי הרשת בחיפושי מידע על כל חברה וחברה - לא היה לי ספק כי החברה שארצה להיות במסגרת התכנית היא בית ההשקעות אלטשולר שחם. אינני יכולה להצביע על סיבה אחת מדוע נמשכתי דווקא לשם ולו בשל העובדה כי הסיבות רבות כל כך. כבר בגלישה באתר הבית שלהם הרגשתי כי זהו לא בית השקעות רגיל ואפור אלא בית חם שאנשיו מתנהגים בו כמשפחה.

קראתי על תרומותיהם הרבות לקהילה, על התמיכה רבת השנים בספורט הישראלי, על החזון שלהם ששואף לא רק למצוינות והשאת תשואות מרביות ללקוחותיהם אלא גם לתחושה חמה ואישית שהם מעניקים הן לכל עובד והן לכל לקוח בחברה. וכמובן, מעבר לכל, זהו בית ההשקעות שנבחר שוב ושוב בשנים האחרונות לבית ההשקעות המוביל בישראל במגוון רחב של קטגוריות.

אין מילים בפי לתאר מה הייתה הרגשתי לקבל את הבשורה כי התקבלתי לפרויקט ובעוד מספר ימים אגיע למשרדי אלטשולר שחם לראיון.

בהגיעי למשרדי החברה הרגשתי שכל תחושותיי מתאמתות. הילה מסיקה, רכזת הגיוס של בית ההשקעות ואשת הקשר שלי בחברה היא אדם יוצא דופן, דרכה אפשר להבין על מהות המשאב האנושי שהוא ללא ספק המשאב החשוב ביותר אותו רואים לנגד עיניהם בעלי החברה. קבלת הפנים הנעימה, החמימות, האכפתיות ועם זאת מקצועיות חסרת פשרות ודיוק עד לפרטים הקטנים מעידים לא רק על הילה כאדם, אלא בהחלט גם על האנשים שנבחרים על ידה לעבוד באלטשולר שחם. נבנתה לי תכנית מפורטת ובה כל התחנות בהן אעבור בכל יום שאגיע לחברה על מנת שאוכל להכיר כל מחלקה ואת פעילותה השוטפת ביום יום.

ביומי הראשון באלטשולר שחם הילה עברה איתי בכל המחלקות והציגה אותי לעובדים שכבר הכירו את שמי ואת פרויקט THE LEADERS. מה שבלט במיוחד במהלך סיבוב ההיכרות היא התחושה שהעובדים נהנים ממקום העבודה שלהם ומרגישים בו בבית. כבר ביום הראשון נקבעה לי פגישה עם רן שחם, מנכ"ל החברה, שדלת המשרד שלו פתוחה באופן קבוע, ובכלל, ישנה תחושה כללית לא יומרנית ולא מעונבת שמשרה הרגשה שלווה ונינוחה במסדרונות בית ההשקעות.

אמנם שלושת החודשים שלי בחברה רק החלו, אך הסיפוק האדיר שאני מקבלת מהידע הרב שאני צוברת בכל יום והחיבור שאני חווה בכל יום בין הלימודים התיאורטיים לפרקטיקה בפועל נותנים לי את התחושה שזכיתי, פשוט זכיתי להשתתף בפרויקט.הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

הכתבה נותנת רצון. לבוא לעבוד איתכם

2

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×