100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: מכירים את זה ש...

מאת: טמיר טרטמן (07.12.2014)

חיינו רוויים באירועים מרגשים, מכירים את התחושה הזאת שמלווה אתכם לפני?

הצפייה המלווה בהתרגשות, אולי קצת חששות מהעתיד לבוא? פרפרים בבטן ומתח בגוף, זו בדיוק התחושה שחוויתי ביום הראשון לפרויקט. קמתי בבוקר מלא אנרגיה נכנסתי לרכב והתחלתי להריץ תרחישים בראש.

השיא הגיע כשעמדתי מול הכניסה לקניון G צמרת (הבניינים הגבוהים, מול מחלף ההלכה בת"א). הסתכלתי על המבנה המעוצב הזה ואז העפתי מבט עליי, חמוש בחולצה הכי יפה שלי, ושוב על המבנה, ושוב עליי - ומשהו בבטן התחיל להשתולל. נדל"ן זה העתיד שלי, זו לפחות התוכנית, אז "דיגמתי" את עצמי,חציתי את "קו הזינוק" ונכנסתי ברגל ימין (גם אמא אמרה לי שזה חשוב) אל עבר העתיד.

ברגע שנפתחה המעלית בקומת המשרדים של החברה שטף את עיני זוהר שניבט מהעיצוב היפה ומשילוב הצבעים המרשים שפשוט הלכו טוב ביחד, "אני רוצה להיות חלק מהדבר הזה" , חשבתי לעצמי בעודי צועד לחדר הישיבות. האדם הראשון שפגשתי היה בן אורן - העוזר העסקי למשנה למנכ"ל "גזית גלוב" ישראל, בחור צעיר (הכי צעיר במשרד והיחיד שטרם מלאו לו 30, אבל אל תתבלבלו, שאר האנשים שפגשתי צעירים ברוחם) ולאחר דין ודברים התחלנו את השלב הראשון בהתמחות – סיור בנכסי החברה.

חברת "גזית גלוב" ישראל הינה חברה שעיקר עיסוקה הינו נדל"ן מניב, או במילים יותר פשוטות יש לחברה המון קניונים, לדוגמא: קניון G כפר סבא, סינמה סיטי ראשון לציון ועוד.

ביום הראשון התחלנו בקניון G תל ברוך. אני לא יודע מה אתכם, אבל בתור סטודנט להגיע לקניון לפגישה עם המנכ"ל ולהסתובב כמו "איש חשוב" במתחם, מלווה במנכ"ל ובאנשי "גזית" כאשר כל המהות של הסיור הינה להסביר לי למה הקניון מורכב מתמהיל החניות הקיים ומה צריך לשנות ובעצם לענות לי על כל שאלה שעולה לי לראש כולל על המידע העסקי המסווג ביותר – זו תחושה עילאית. באמת הרגשתי איש חשוב לכמה רגעים. המשך היום כלל סיור בכמה קרקעות לפיתוח אשר עתידות להניב קניונים חדשים, תסלחו לי, אבל אסור לי לפרט יותר מידי על כך, רק אומר שקיימת פוליטיקה מעניינת מאוד בתחום ומרתק לראות איך כרישי הנדל"ן נוגסים זה בזה..(:

ולגזרה אחרת. אגלה לכם סוד קטן, באזור מסוים ביבנה, ממש קרוב לכביש 4 ,עתיד להבנות אחד הקניונים היפים באזור, אני נחשפתי למלוא הדרו מכיוון שהציגו בפני את כל התוכניות שלו, משלב רכישת הקרקע (או בשפה של המקצוענים – ההזדמנות העסקית) דרך התכנון וכלה בתמהיל העסקי ודרכי השיווק, המון המון מידע פרקטי . אני סבור שלמזלי הרב עלתה בחלקי הזדמנות נדירה שאינה ניתנת למרבית הסטודנטים האחרים, דומני שלא קיים סטודנט בארץ שנחשף דרך קבע לכל כך הרבה מידע אמיתי מעולם הנדל"ן מעבר לכך שאת הסיור הוביל משנה למנכ"ל גזית גלוב המנכ"ל העתידי של הקניון ואנשי מקצוע נוספים.

נשבע לכם - שהייתי בהיי. בתחילת היום הראשון - הייתי נרגש לקראת מה שעתיד לבא, התרגשות ממשהו שאני מכיר, בהמשכו- הרגשתי איך גואה בי הרצון ובוערת בדמי התשוקה להיות חלק מהמערך המרשים והמקצועי הזה, בסוף היום ההתרגשות הייתה עצומה, הפעם הבנתי מה אני מתחיל.


הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×