100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: מרגיש לי נכון

מאת: עדי עזריה (08.12.2014)

חודש עבר. שני העולמות המקבילים שלי לאט לאט מתחילים להיפגש. העולם התיאורטי של הלימודים פוגש את העולם המעשי. הפרויקט שקיבלתי,אתר המפתחים, מתחיל לקבל עור וגידים.

כמות החומר שאני לומד בצורה מעשית היא גדולה וממצה מכפי שחשבתי. היא ממלאה אותי, נותנת לי תחושה שזה לגמרי תחום העיסוק שבו ארצה להמשיך בקריירה שאבנה לעצמי.

לא פעם כשאנו לומדים במכללה את לימודי התיאוריה אנו שואלים את עצמנו "האם זה מה שמעניין אותי? האם בזה אני רוצה לעסוק?". המון אנשים יכולים לאהוב ללמוד נושא מסוים ולא יצליחו לעסוק בו יום אחד. התברכתי. החודש אני בטוח שהתברכתי לאהוב את הלימודים ולאהוב את העשייה.

האתגר לא פשוט, אך כשאני חוזר ברכבת בשמונה בערב מעוד יום עמוס, אני לא חושב על כמה אני עייף מהיום, אלא אני חושב על כמה אני מחכה ליום הבא שאחזור למשרד ואחזור ללמוד.

הפרויקט מחולק לשלבים, בכל שלב של העבודה אני קורא כרך אחר ב "אנציקלופדיית הטכנולוגיה האינסופית". כן, לגמרי שם מפוצץ, אבל זה היופי. הכל נהיה פשוט יותר כשיש לצידי אנשים שרק אם ארים יד לשאלה, הם יבואו עם תשובה ברורה, לא מתחכמת לא מתנשאת. תשובת לימודית, תשובה אכפתית.

בתקופה האחרונה החברה עבדה קשה על קליפ חדש של קולד-פליי. כולם עובדים נגד השעון והאחד משלים את השני. היה אפשר להרגיש את ההתרגשות בכל מקום כשהשיר מתנגן ברקע ללא הרף.

אחד הדברים שאני יותר אוהב זו תחושת השייכות שהחברה יודעת להעניק, לא קורה מצב שאני מגיע למשרד, לשיחה ולא מרגיש בה שייך, תמיד יש רצון לעזור, ללמד וכן, גם להביע דעה. תחושת השייכות היא כל כך גדולה שאוטומטית קיים בך תחושה ביתית, ולבית כידוע, נותנים הכל.

הקליפ האינטראקטיבי עלה לאוויר. יש אושר, יש סיפוק. כשמסיימים יום עבודה, אתה יודע שהיום יצרת, שינית. כמה מקומות עבודה יש כאלה?

הגעתי הביתה, חיממתי את האוכל במיקורגל, כרגיל שלוש דקות מלאות. תוך כדי שהוא מצפצף ומודיע על סיום עבודתו, שמעתי קול שדרנית מוכר ועוד קול שגם אותו שמעתי בעבר. רגע, אמרתי לעצמי, זה הקול של יוני בלוך. יוני,הבוס שצחק איתי ואיחל לי הצלחה בימי הראשונים בחברה. לקחתי את האוכל מהמיקרוגל בזריזות והתיישבתי לשמוע אותו, הוא מדבר על הקליפ, על החברה, ואני מרותק לטלוויזיה מאזין לכל מילה.יודע בדיוק על מה הוא מדבר ומשחזר ברקע את מאחורי הקלעים של כל סצינה שמותארת מפיו, שמח כל כך להיות חלק בחברה הזאת ויודע שזכיתי להתמחות בחברה שונה ומיוחדת!

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×