100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: הזמן עובר מהר כשנהנים

מאת: יוליה מגיד (08.12.2014)

אני לא מאמינה שעבר כבר חודש מכתיבת הבלוג הראשון שהתייחס להתרגשות ההתחלתית ולהתרשמות הכוללת מהפירמה. הפעם אשתף אתכם בעשייה שלי במשרד KPMG סומך חייקין. אני מגיעה בימי שני וחמישי למגדל המילניום, מתחילה את "הבוקר טוב" בקומה 3 עם הלה שאחראית עליי וממשיכה את יומי במחלקות השונות במשרד לפי תוכנית העבודה שקיבלתי בתחילת הפרויקט.

במהלך החודש האחרון השתתפתי במגוון אירועים, הדרכות, פגישות וקיבלתי מספר מטלות שנתנו לי פרספקטיבה על מהלך העבודה בסומך חייקין יחד עם בעלי התפקידים השונים ולמידה מיושמת בשטח שאין טובה ממנה. נכחתי בהדרכה של המחלקה המקצועית בנושא IFRS ופרשנות KPMG שמשתלבת באופן ישיר עם החומר הנלמד בהרצאה שלנו במכללה למנהל. השתתפתי בכנסים מרשימים, ביניהם: "ועידת הקיימות לעסקים 2014" באוניברסיטת ת"א, כנס מלכ"רים במרכז ענב וכנס מרתק במיוחד "עדכונים, תחזיות והיערכות לקראת 2015" במלון דויד אינטרקונטיננטל שהציג נושאים על מיסים, חשבונאות, רגולציה ועוד.

אגלה לכם סוד קטן, לא הייתי מעולם בכנסים וזו ההתנסות הראשונה שלי. זו חוויה עסקית שונה שמביאה הזדמנות להכיר בזמן ההתכנסות וההפסקות שותפים עסקיים חדשים במשק ולהשכיל בהדרכות המקצועיות הרלוונטיות בתחום.

במפגש החמישי שלי נפגשתי עם שני עובדים חרוצים ומעוררי השראה. הראשון הוא עודד כהן מהמחלקה המקצועית שהקדיש לי זמן יקר בו נתן לי הסבר מקיף על תפקידה וחשיבותה של המחלקה המקצועית הנותנת מענה מקצועי למחלקות הביקורת השונות, כוללת הדרכות מקצועיות של חידושים ורענונים לעובדי המשרד וגם לחיצוניים, ובנוסף המחלקה מייעצת ונותנת שירות בתחום הייעוץ החשבונאי והכוונה לחברות חיצוניות. עודד שיתף אותי בסוגיה חשבונאית עליה הוא עבד,. מהי הפרוצדורה, איך לגשת, מה לעשות וכיצד לפתור את הסוגיה, עשינו בשיתוף פעולה מלא בליווי הסברים והתמצאות בספרי הפרשנות. לבסוף סיימנו לנסח את האינדיקאטורים שמצאנו במייל ונפגשנו עם גיא זמורה המנג'ר לניתוח הממצאים והמשך העבודה.

בהמשך נפגשתי עם ניר דוניצה, בחור בעל תפקידים רבים בפירמה, ביניהם, מנג'ר ביקורת, מחלקת IT ואחראי על פרויקט לקידום יזמי הייטק. אי אפשר לפספס את השלווה והאנרגיה שניר מביא איתו למחלקה. למרות עיסוקיו הרבים ניר פינה את זמנו לשבת איתי ולהסביר לי על המחלקות ועל הפרויקט החדש שיצא לפועל בעניין ייעוץ וליווי חברות סטארט-אפ. הוא הסביר על החשיבות הפגישה עם הדירקטוריון בחברות ונתן לי להשתלב בבניית מערך מצגת לדוגמא לדירקטוריון .

אסיים עם שיתוף אחד הרגעים המרגשים שלי במשרד, שהוא ללא ספק הרגע בו פגשתי בכבודו ובעצמו את מנכ"ל המשרד, ערן שלו שנתן לי את ברכתו להמשך הדרך. מי יכול היה להאמין שאני, סטודנטית באמצע התואר, אבקר בקומה 15 ואלחץ את ידו- לגמרי סיומת מתוקה לחלק הזה.

ניפגש בבלוג הסיום בקרוב.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (3 סה״כ)

בהצלחהההה ואמן ותישארי לייצג את סומך באצילות כמו שאת עושה.

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

בטוח שאת נהנת ואת נמצאת במקום מקצועי ואיכותי ותוכלי להתפתח שם המון. בהצלחה טום

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

אין ספק שאת נמצאת במשפחה חמה ופירמה חזקה ומובילה. נשמעת חוויה מרגשת ומלמדת כאחד. יישר כוח והמשיכי לעשות חיים!

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×