100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: לירון יעקב (15.12.2014)

הנה חלפו להם כמעט 30 ימים בהם אני רץ מהעבודה ללימודים ולמשרד במסגרת הפרויקט, מבחינתי כל יום שאני לומד בו משהו חדש נחשב למוצלח. אז ללא ספק, ההתנסות ב-EY מייצרת המון הצלחות.
נתחיל בחדשות טובות! הדבר החשוב ביותר שהבנתי בתקופה הקצרה שלי פה הוא שסוף סוף הגעתי למקום שהפז"מ בו לא קובע כלום, אנשים נמדדים על ביצועים והותק לא משחק תפקיד. לא חסרים כאן מתמחים שעובדים פחות משנה וכבר מרכזים בידיהם תיקים מאוד חשובים. העניין הזה נותן לך דרייב רציני לבוא ולהוכיח את עצמך, וכמה שיותר מהר- יש לאן לשאוף כל הזמן.
העבודה בצוות מאוד מגוונת, ויצא לי בחודש האחרון לגעת בהרבה דברים. בשבוע הראשון הייתי אמור להתלוות להדר לביקור אצל לקוח במסגרת העבודה על הבקרה הפנימית, אך למרבה הצער חליתי בשפעת בתחילת החורף שריתקה אותי למיטה לשבוע ימים. עדיין, עצם הלמידה של כל התהליך, ענתה לי על הרבה שאלות שנשארו פתוחות מהלימודים, וחיברה אותי לצד המעשי.
בשבוע השני, להדר הייתה נסיעת עבודה ללקוח של המשרד בארה"ב, כן ככה זה בהיי-טק - להרבה מהחברות המבוקרות יש חברות קשורות בעולם ולפעמים אתה נאלץ לעזוב הכל בעל כורחך לכמה ימים, כדי לעשות ביקורת בבוקר ולשתות בירה בערב בפאב מקומי בניו-יורק (או כל מקום אחר שבא לכם).
במקביל, אני מנצל את ההזדמנות והולך למשחק כדורסל של הניקס, שורה ראשונה.... טוב קצת נסחפתי (אבל זה יכל להיות ממש מגניב). במקביל, אני מגיע כרגיל למשרד ביום שלישי בבוקר ומקבל הפעם משימות מנעמה המנג'רית. היום אנחנו עובדים על דו"ח התאמה למס, אני מקבל כלים והדרכה מפורטת, ויוצא לדרך.
בשבוע השלישי, הדר אוספת אותי בבוקר מתחנת הרכבת של פ"ת, ואנחנו נוסעים לעשות סקירה על דוחות של לקוח. האמת שזה ממש נחמד להגיע לחברה בתור רו"ח המבקר שלה, הייתה לי כל הזמן תחושה של אורח שם, במובן הטוב- אנשים שמחים שקפצת לביקור (פחות את העניין שבאת לעשות ביקורת), מאוד נחמדים אליך, ומפנים לך מקום שתוכל לעבוד בו.
יחד עם זאת, המלאכה הייתה מרובה ולא יצאנו משם לפני השעה 19:00. כן, אני יודע שצריך להתרגל לשעות כאלה, אבל האמת שזה בכלל לא היה נורא ומאוד נהניתי. אם לא הייתי צריך לחזור להכין שעורים, לא היה אכפת לי להישאר שם יותר.
אז עכשיו, אחרי תקופה לא ארוכה, אני יכול להגיד כבר בפה מלא שהפרויקט משיג את המטרה שלו - מפעם לפעם התמונה מתבהרת ואני מבין טוב יותר: מה זה אומר להיות רו"ח.


הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×