100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: זהו, הפרויקט התחיל באמת!

מאת: תומר ארונובסקי (17.12.2014)

הכל התחיל ביום בהיר אחד, בו הושק פרויקט The Leaders, בפעם השנייה. עיתוני כלכליסט מעוטרים במודעות על 30 סטודנטים מצוינים הלוקחים חלק בפרויקט נחשק, שלטי הפרסום בקמפוס וברחבי העיר ראשון לציון מלאים בפוסטרים צבעוניים, ובבניין בית הספר עומדות בובות - דמויות שלנו.

האמת היא שזה כיף וזכות גדולה. בתקופה האחרונה אני זוכה לפרגונים רבים, משפחה, חברים, וסתם אנשים שאינני מכיר, אשר תופסים אותי לשיחה קצרה ומתעניינים על הפרויקט ועל החברה בה אני מתמחה, ויש לי רק מילים חמות לספר.

אז מה עברתי מאז תחילת הפרויקט?

בחודש וחצי האחרונים אני לומד המון. עבודה בחברה גדולה אשר לא מפסיקה לצמוח, נותנת כלים חדשים והתנסויות שקשה לרכוש כך סתם, כלים שלא מקבלים באקדמיה אלא רק בהתנסות מעשית.

מכל שיחת מסדרון או פגישה עם צוות המנהלים שלי (ובראשם המנטור שלי - עמרי) אני מנסה לקחת משהו, לספוג ולצבור ידע. בתור סטודנט למדעי המחשב, ואחד שמשתלב דווקא במחלקת הMarketing-, אני לומד דברים חדשים אשר ללא ספק ישמשו אותי לאורך הדרך, גם לאחר תקופת ההתמחות.

מאז הפוסט הקודם שלי בבלוג, אשר סקר את השבועיים הראשונים בחברה, השתנה די הרבה.

הכרתי מחלקות חדשות ומעניינות, נחשפתי לעולמות תוכן חדשים, הצוות שבו אני משתלב עבר שינוי קטן הנובע מהצמיחה המאסיבית של החברה, ובעיקר התחלתי להוביל את הפרויקטים שלשמם הגעתי לפלייטיקה.

מה שבאמת מיוחד בפלייטיקה, חוץ מהמשחקים המדהימים שהחברה מפתחת ועליהם אין צורך להרחיב, היא ההצלחה לאגד אנשים מהשורה הראשונה בעולם הדיגיטלי, והאופן שבו כולם מחויבים לחברה.

מדי יום אני עד לדיונים שמטרתם לשפר את חוויית המשתמש עבור השחקנים שלנו, הן בפן השיווקי והן בפן המעשי. החל מלקלוע לשחקנים חדשים ורלוונטיים ברחבי העולם כולו, ועד ״לשמירת קשר שוטף״ עם שחקנים קבועים בעזרת תחרויות, פעילויות, נוכחות בולטת במדיה החברתית ויצירת אינטראקציה קבועה עם קהל השחקנים.

כמעט בכל פעם שאני פותח את תיבת המייל הפרטית שלי, אני מגלה תחרות חדשה שיצאה לדרך או משחק חדש שהופק ואוטוטו יושק לקהל השחקנים, ואני נדהם מחדש עד כמה עולם המשחקים הוא עולם דינאמי ומרתק! ואין יותר מתאימה מפלייטיקה כדי להיות בין המובילות בעולם הזה!

הפוסט הבא שלי בסדרה כנראה יסכם את תקופת ההתמחות והחוויות שצברתי. עד אז, אם בא לכם לשמוע ממני עוד פרטים על הפרויקט או להתייעץ לקראת פתיחת ההרשמה לפרויקט לשנה הבאה, אני יותר ממזמין אתכם ליצור איתי קשר בפרופיל האישי שלי בפייסבוק - https://www.facebook.com/tomer.aronovs

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×