100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: יש כל כך הרבה מה לספר, מאיפה להתחיל?

מאת: מתן חיון (17.12.2014)

עכשיו אנחנו כבר באמת בשיא של הפרויקט. בחודש האחרון הוצפה המכללה בעיתוני כלכליסט עם תמונות שלנו, פליירים, פוסטרים, שלטי חוצות ותמונות מפרויקט "דה לידרס", מצאתי את עצמי אפילו בדמות קרטון בגודל אמיתי שלי שהוצבה במכללה בכניסה לבית הספר לתקשורת.

פתחתי את "כלכליסט" וראיתי את התמונה שלי על גבי פרסומת בעיתון. כל אלו העלו חיוך על פני! כיף להיות חלק מפרויקט כל כך מסוקר, מספק ומהנה.

כמעט חודשיים שאני חלק מאדלר חומסקי, ויש לי כבר כל כך הרבה חוויות לספר לכם, אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל. באדלר הספקתי ללמוד כל כך הרבה דברים חדשים. התקציבאים בפרט וכל עובדי המשרד בכלל עובדים מסביב לשעון, העבודה כל כך דינאמית שהדבר היחיד שקבוע הוא השעה שאתה מגיע בבוקר. כל השאר לא. כולם עובדים מסביב לשעון- מיום ראשון ועד שישי. כן, גם בשישי צריך להגיע עבודה.

הפרסומת האחרונה שעלתה לאוויר ועליה עבד המשרד הייתה הפרסומת של 'שופרסל', שמחתי להיות חלק פעיל ושותף בעשייה ובמחשבה על הפרסומת "מאחורי הקלעים", לטעמי מדובר בפרסומת מיוחדת מאוד שכן אין בה קריינות, אלא רק מוזיקת רקע. במהלכה יש כתוביות בהם נכתב כי "כשאנחנו קונים מוצרי צריכה ומזון, אנחנו משלמים על המוצר- אבל פעמים רבות, גם על המותג, על השם של המוצר", 'שופרסל', מביאה מוצרים איכותיים ואורזת אותם באריזות משל עצמה, וככה נחסך לכולנו כסף – שכן במידה ונבחר לקנות את המוצרים הללו, אנו לא נדרשים לשלם על המותג אלא רק על המוצר.

לטעמי מדובר בפרסומת גאונית, היא מזמינה את הצופה לא רק להיות בהאזנה לפרסומת, אלא שותף מלא לה- עצם העובדה שהיא רק מתנגנת ברקע עם מנגינה וכלל ללא מילים, מחייבת את הצופה להרים מבט אל עבר מסך הטלוויזיה ולקרוא את הכתוביות – אנחנו לא רגילים לפרסומת שרק מתנגנת ולא נאמר בה כלום, במילים אחרות הצופים אקטיביים בפרסומת הזו, ולעניות דעתי היא עושה את העבודה בצורה המושלמת.

עוד בשורה משמחת לעובדי המשרד הייתה שמשרד הפרסום שלנו זכה לתואר "משרד הפרסום של השנה" לשנת 2014, בקרב מחקר שאותו ביצע עיתון "גלובס". גאווה אמיתית לזכות במקום הראשון, בהשוואה לכל שאר משרדי הפרסום המתחרים. מצאתי את עצמי, חדש וטרי באדלר, רק השתלבתי במשרד, וכבר זוכה להגיע להפקת ענק שנערכה לרגל הזכייה באומן 17 בת''א. נכנסתי למסיבה מלא בגאווה שאני חלק מכל זה, מצד ימין שלי עודד בן עמי, מצד שמאל שלי רני רהב, מקדימה עומד מנכ''ל אדלר חומסקי ולוחץ ידיים לאורחים, אני לא צריך לספר לכם כמה התרגשתי.

עד הבלוג הבא,

שלכם,

מתן חיון.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

המשך לעשות חיל בכל דבר שאתה נוגע בו. כל הכבוד! יישר כח

13

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×