100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: במקום הנכון בשבילי

מאת: אביגיל פרידמן (21.12.2014)

לא עבר זמן רב מאז שפרויקט דה לידרס יצאה לדרך והינה אני משתפת אתכם במה שקרה מאז במשרד בילגוראי פוזנר- וקרה לא מעט. הפרויקט התפרסם בעמודי העיתון של כלכליסט, בעמודי האינטרנט וברחבי המכללה למנהל.

הפרגון שהתקבל בעקבות החשיפה לא היה מובן מאליו מהסביבה הקרובה ובטח שלא מאנשים שאני לא מכירה שמתעניינים ורוצים לשמוע עוד על הפרויקט. בשבועות שעברו הגיעה כתבת מכלכליסט למשרד לראיין את שמוליק בילגוראי וקרן פוזנר, מה שפתח בפני את הזדמנות גם להשתתף ולשאול בעצמי שאלות שלא הייתי שואלת במסגרת רגילה של עבודה במשרד.

קרן פוזנר השותפה של שמוליק, כבר בימים הראשונים שיתפה אותי בפרויקט חדש שניכנס למשרד ולימדה אותי איך לגשת על מנת לגבש רעיון ראשוני ולהגיע לקונספט מתאים למקום המיועד, מדידה של שטחים, חישוב חומרים והבנה של החלל זאת רק ההתחלה כדי להוציא פרויקט ברמה גבוה ומקצועית. העבודה עם קרן מסקרנת מאוד ונותנת השראה באיחוד לי כאישה בעולם העיצוב. בנוסף הצטלמנו אני ושמוליק לכתבה בעיתון בחנות רנואר שעוצבה לאחרונה בדיזנגוף סנטר.

היה מאוד מעניין לשמוע משמוליק על תהליך העיצוב ועל החשיבות שקיימת בכל פרט ופרט כדי שלקונה שמגיע לחנות תהיה חווית קניה מקסימלית. זה היה מלמד ומעניין לראות את הדברים כשהם בנויים וקיימים ולתרגם למציאות את השרטוטים שעובדים עליהם במשרד על מנת להגיע לתוצאה הכי טובה. העבודה במשרד היא לא שגרתית ואני זוכה להתנסות ולחוות הרבה מין הפרויקטים הנמצאים בעבודה במשרד וללמוד מבנות הצוות כל פעם משהו חדש ורלוונטי עבור אותו פרויקט.

חייבת לציין ששמוליק מאתגר ומלמד אותי המון ויחד עם זאת נותן לי אחריות וכמו שאר הבנות במשרד מתנהגים אלי כעובדת נוספת. אספקתי כבר לתכנן ריהוט ומתקני תצוגה בתכונת תלת מימד לחנויות השונות ויחד עם זאת לשלב את הידע שאני צוברת מהלימודים לעבודה מעשית. בשילוב עבודת צוות עם קרולין ומרסדס- שתיהן מעצבות במשרד, נתנה לי הזדמנות לקחת חלל של חנות ולתכנן אותו מאפס כשאני מביאה את עולם ההשראות שלי ולראות איך בסופו של תהליך תכנוני זה מוצג ללקוח.

לצד העבודה הקפדנית והמקצועית מתלווים לא מעט רגעים אישיים ומיוחדים, אחד מהם קרה בימים אלו כשקראו לי להגיע לחדר ישיבות ושם חיכו לי עם עוגה ונר לכבוד היום הולדת שלי. התרגשתי מאוד והרגשתי שאני במקום הנכון.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×