100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: פרו אקטיבית

מאת: אילנה טרייגרמן (23.12.2014)

אין ספק שבתחילת דרכי כמתמחה בחברת my6sense ניתן היה לדמות את התנהלותי כספוג. הכוונה היא בעיקר להפנמה וספיגה של חומר תיאורטי רב, וזאת בשל העובדה כי הגעתי לשטח לא מוכר. הבנתי שעליי ללמוד את התחום, עד כמה שאפשר, בצורה המהירה ביותר על מנת שאוכל להשתלב מעשית בחברה. בכל זאת, הגעתי בשביל הפרקטיקה.

בחרתי להיות פרו- אקטיבית. כבר בשבועות הראשונים ניגשתי לכל העובדים בחברה על מנת להבין, אפילו במקצת, את תפקידם ותרומתם לחברת my6sence. המסע להעשרת הידע התחיל אצל איילת במחלקת הQA (בקרת האיכות), המשיך אצל גיא וחיים אשר מגיעים מתחום מדעי המחשב והתוכנה וכך גם אצל חיים- מנהל הכספים. תחומים אשר רחוקים מלימודיי האקדמיים. אין ספק ששיחות אלה היו אקוטיות עבורי על מנת להבין את התמונה הגדולה.

ככל שהייתי יותר זמן בחברה התחלתי להשתלב בעבודות תחקיר נרחבות, אשר דרשו ממני התמודדות הן מבחינת הבנה עמוקה של הנקודות המרכזיות והשחקנים העיקריים בתחום והן מבחינת שפה. הכל כמובן באנגלית!. כגילוי נאות אומר, שלמרות שליטתי הטובה באנגלית, זכיתי לאתגר את עצמי אף יותר ולהתמודד בצורה יומיומית עם השפה. כלי שבטוח יבוא לזכותי בעתיד.

במקביל זכיתי להכיר את אלון, הקופירייטר של החברה. עבדנו יחד על הבלוגים באתר החברה. כמו כן, עבדנו בעדכון ושדרוג כל אתרי המדיה החברתית. בזכות אינטראקציה זו גיליתי את הפן היצירתי בי, אשר בא לידי ביטוי כאשר חיפשנו אימג׳ים מתאימים שיתלוו לבלוגים או לעמודים נוספים של החברה ברשת. רעיונותיי התקבלו בחיוב ונלקחו בחשבון, דבר אשר הסב לי סיפוק רב.

יחד עם זאת הצטרפתי לפגישותיה של מלודי , מנהלת פיתוח ומכירות בחברה, וקיבלתי הצצה לדינאמיות וליחסים המעניינים בין השחקנים בתחום. הבנתי עד כמה הטכנולוגיה שפיתחה my6sense הינה חדשנית, מקורית ובעלת עניין רב בקרב העוסקים באופטימיזציה של תוכן עבור משתמשים הגולשים ברשת. היכולת של טכנולוגיה זו היא למעשה מקסום חווית המשתמש לרמת הסיפוק והדיוק המרבי של תחומי ענינו, עובדה אשר מרתקת אותי באופן יוצא מן הכלל.

חשוב לומר, כי גם היחסים ביני לבין עובדי החברה הפכו יותר ויותר אישיים. אני ממש מרגישה שייכת ושותפה מלאה לעשייה המתרחשת בחברה. ישנה תחושה מאוד מרגשת בכל פעם שאני מגיעה למשרד. הידיעה שאני לוקחת חלק בחברה עם רעיון וטכנולוגיה פורצת דרך מעניקה לי תחושת גאווה רבה.

אני רק באמצע הדרך, יש עוד הרבה למה לצפות וללמוד..

ניפגש בבלוג הבא:)

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×