100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: רמי מזרחי (30.12.2014)

בהמשך לפוסט הקודם, אספר לכם שאת שירות המילואים הפעיל כבר סיימתי, חזרתי להתמחות במשרד וחזרתי לשגרת העבודה האינטנסיבית. את הבלוג הזה אני מקליד מהמשרד כאשר את רוב משימות היום כבר סיימתי. חברים, יש לי כל כך הרבה דברים חדשים ומעניינים לספר, חלקם מפתיעים ומרגשים וחלקם תובנות מהתהליך המקצועי שאני עובר במסגרת הפרויקט.

אתם בוודאי זוכרים שסיפרתי לכם בבלוג הקודם על התיק הרגיש שאני עובד עליו. באותו הזמן, הייתי מנוע מלאזכר כל פרט לגביו, בעיקר עקב ההד התקשורתי שמתלווה לתיק. עם זאת חברים, יש בידי בשורות טובות - דן, שותף המשרד והמנטור שלי בפרויקט, הסכים שאתן לכם רקע כללי על התיק המדובר. התיק שאנו עובדים עליו במרץ הוא תיק אולמרט, כאשר משרדנו מייצג את ראש הממשלה לשעבר בפרשת "טלנסקי". בלי להרבות במילים, אוכל לומר שצוות המשרד עבד על התיק הזה לילות כימים בהכנה לחקירה הנגדית של שולה זקן, ולשמחתי זכיתי לעבוד על התיק הגדול הזה ולעזור לחברי הצוות במשימותיהם.

שעת בוקר מוקדמת של יום שלישי שטוף שמש ואני מרגיש את הלב שלי פועם בחוזקה. נועה, דוברת המכללה, הגיעה מלווה עם צלם "כלכליסט" כדי לצלם את הקליפ שלי לאתר הפרויקט. אתם מוזמנים להיכנס לאתר של ה"לידרס", לצפות בקליפ ולהתרשם בעצמכם - אני מבטיח שלא תתאכזבו.

קשה להתעלם ממחשבות על העתיד המקצועי, בעיקר כשאתה סטודנט בשנה שנייה ללימודים ומתמחה במשרד מהשורה הראשונה. ניסיתי להימנע מהשאלות הללו ככל שניתן, או לכל הפחות להימנע מלהכריע בהן – בעיקר בגלל שהרגשתי בהתחלה שזו לא השעה הנכונה. אבל מהר מאוד התחלתי להבין שההזדמנות שניתנה לי פה, פתחה בפני דלת למגרש של הגדולים וזאת ההזדמנות שלי. כל מה שאני עושה עכשיו ישפיע באופן ישיר על עתידי המשפטי ועל איזה עו"ד אתפתח להיות. למדתי מהי הדרך הנכונה והמדויקת לגשת לחומר משפטי ונחשפתי לסגנונות מגוונים של דרכי עבודה. העבודה עם עורכי הדין השונים במשרד, מנפצת את "בועת" הסטודנט ששהיתי בה לאורך לימודיי, למשל: העבודה על תיק אולמרט, לימדה אותי כיצד מכינים טיעון משפטי בתיק רחב היקף, מאתרים וקוראים חומר משפטי רב ובוררים את העיקר מהטפל בהתאם לעובדות של התיק, ואת החובה לצפות כל הזמן את טענות הנגד שעשויות להגיע מן הצד השני של המתרס, ולהתכונן להן.

כעת, סיימתי את תפקידי במחלקת הליטיגציה של המשרד ובשבוע הבא אשובץ למחלקה המסחרית, או מחלקת ה"קורפורט" כפי שקוראים לה כאן, כדי לעבוד על עסקה חדשה וגדולה: ההתרגשות בשיאה, הציפיות מאתגרות והעתיד לבוא מתמרץ ביותר. מבטיח לעדכן אתכם מחוויותיי במחלקת ה"קורפורט" בבלוג הבא שאכתוב. אז, עד הפעם הבאה – שלכם, רמי.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×