100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: כל סוף הוא התחלה של משהו חדש

מאת: יוליה מגיד (28.01.2015)

כמה נכון המשפט, הזמן עובר מהר כשנהנים והנה הגיע לו היום שצריך להיפרד, אני נרגשת לספר לכם מהחוויות האחרונות שלי במשרד. במהלך החודש האחרון נכחתי בהדרכות מקצועיות, עבדתי על מטלות מקצועיות, הייתי בהרמת כוסית, הכרתי סטודנטים מדהימים מתוכנית "עלית", הספקתי לחגוג את יום הולדתי ה-25 ולהצטלם לקליפ שמסכם את הדרך שעברתי בפרוייקט the leaders , שזו חוויה בפני עצמה הנותנת במה תקשורתית ענקית שבא לידי ביטוי בכמות הצפיות, תגובות ופרגונים מהסובבים. הקליפ זכה למעל 13,000 צפיות בעמוד הפייסבוק של כלכליסט- אתם קולטים? כי לי לקח מעט זמן לעכל. חווית הצילום הייתה מלווה במבוכה, התרגשות וגם בקצת גאווה לייצג את המכללה למנהל ואת סומך חייקין.

כל פרידה מטבעה מלווה בעצב אבל אצלי היא מלווה בשמחה כי זוהי פרידה זמנית. ניתנה לי ההזדמנות לעבור תהליך מיון מקובל של הפירמה שבסופו קיבלתי את הבשורה הכי משמחת שיש- אני ממשיכה בסומך חייקין! ואחזור לבצע את ההתמחות שלי ולהתחיל את הצעדים הראשונים של הקריירה עם אנשים מדהימים. אני נכנסת לתקופת בחינות, חדורת מוטיבציה ואמביציה להוציא את המיטב שבסופם אגיע ללמוד בביה"ס האמיתי לראיית חשבון וייעוץ פיננסי ב-KPMG.

איך אפשר לסכם את החוויה המדהימה שעברתי בבלוג אחד קצר. אני מקווה שהוא ימשיך לאורך שנים וייתן הזדמנות לעוד סטודנטים רבים להיחשף לעולם האמיתי ולעשייה הפנימית המאתגרת. פרויקט The leaders נתן לי את האפשרות לראות מקרוב איך מתנהלת פירמת רואי-חשבון שהינה אחת הגדולות והמשפיעות בארץ ובעולם ששמעתי עליה מאז שנה א' באקדמיה, בעיתונים הכלכליים ובידיעות החדשותיות בתחום העסקי.

אני רוצה להודות לאנשים המדהימים שלקחו חלק בדבר המדהים הזה, מהיוזמים ועד המארחים. בראש ובראשונה למערכת "כלכליסט" והמכללה למנהל שיזמו את הרעיון המבורך, לנועה, שרית ודקלה היקרות מהמכללה למנהל שליוו אותי לאורך כל התוכנית והיו לצידי בכל צעד שעשיתי. תודה ענקית לפירמת KPMG סומך חייקין שבשלושה החודשים האחרונים הייתה לי לבית שני וכמובן לצוות המקצועי מהמחלקות השונות שעבדתי מולם ופגשתי במהלך התוכנית ולסיום למחלקה הכי צבעונית בפירמה- מחלקת משאבי אנוש שכל אחת ואחת נכנסה לליבי: הלה, בושמת, אפרת ונאוה המנהלת של המחלקה שנתנו לי יחס תומך, אוהב ומחבק.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

כל הכבוד על כל הבלוגים והסרטון אין ספק כי התהליך עשה לך טוב והיה עבורך חוויה רצינית חזרה למציאות (-: חזל״ש שיהיה בהצלחה בהמשך!

1

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×