100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: זה ברור מתמיד - אני במסלול הנכון

מאת: עדי עזריה (29.01.2015)

החודש האחרון היה גשום למדי, גשם של אסימונים שנופלים. מתחילים להבין את כל העניין ואפילו שזה מרגיש כל העניין זה רק קצה הקרחון. הזמן עבר כל כך מהר שאפילו לא שמתי לב שהגיע השבוע האחרון שלי ב interlude, זה מרגיש כאילו שיחת הפתיחה שלי עם יובל על הפרויקט הייתה אתמול. הפרויקט שקבילתי, אתר המפתחים, בהספק משביע רצון, ואני אפילו עומד לסיים אותו.

חווית ההתמחות הייתה מאתגרת ומספקת, עדיין הרגל על הדוושה. ההרגשה מטורפת, עד כמה אפשר ללמוד בתוך הפרקטיקה. כל יום אתה לומד משהו חדש ולמרות שעברו רק שלושה חודשים, זה מרגיש כמו שנה שלמה של צבירת ידע, לא להאמין!

הלמידה עצמה התחלקה לעבודה עם סוגים שונים של שפות ותוכנות, ובכל חלק מהפרויקט היה עליי להשתמש כמעט בסוג אחר. קראתי, למדתי, ניסיתי, טעיתי, תיקנתי, ואפשר לומר שלבסוף גם הצלחתי. למדתי שבלי לנסות, לטעות, ולחוש את הכל דרך הידיים יהיה קשה ואף בלתי אפשרי להבין את הטכנולוגיה בצורה הטובה ביותר. הגישה היא לראות שגיאות כניסיון ולא ככישלון, וזו הסיבה שאני לא פוחד להיכשל.

כישלון הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה. לפני ההתמחות והנגיעה בעולם האמיתי חששתי קצת, ורצו להן הרבה שאלות במוחי. האם אתחבר לתחום? האם קיבלתי החלטה טובה ללמוד מדעי המחשב? האם אתחרט על ההחלטה באמצע? אולי בעצם אני צריך מקצוע יותר אינטראקטיבי? ועוד המון שאלות רבות כאלה. הרי המיתוס של קוד ומחשב נשמע לכולכם דיי משעמם, תודו בזה.

שהגעתי ל interlude גיליתי אמת קצת שונה, והאמת שונה לחלוטין ממה שחששתי ממנה. אינטראקטיביות ב- interlude זה שם המשחק. הרי זה כל מה שאנחנו עושים, קליפים אינטראקטיביים! החרטה היחידה שלי הייתה- איך לא נכנסתי לעולם הזה קודם.

ההחלטה להיכנס לתחום הזה היא ללא ספק בין הטובות שעשיתי, ואת החיבור שנוצר כבר אי אפשר לגדוע. אני יוכל לומר שהתאהבתי בinterlude , באווירה, במסדרונות, בפינה שלי, וכמובן באנשים שעובדים שם והמוצר שלהם. אני לוקח איתי להמשך כל פיסת מידע שרצה פה בכל זמן וצורה. התובנה הכי גדולה שלי היא שתמיד צריך להיות עם האצבע על הדופק. להישאר מעודכן.

הבנתי שהעולם הטכנולוגי דינמי מאוד, הרבה דברים יכולים להשתנות מיום ליום וחשוב מאוד ששום ידע לא יוכל התחמק. הייתי רוצה לומר תודה לכל החברים בinterlude על הסבלנות, האכפתיות והרצון לעזור, שתמיד היו שם לתת אוזן קשבת. תודה מיוחדת ליובל חופשי שהיה איתי לאורך כל הדרך, ובסמסטר האחרון היה המרצה האהוב עליי עם אינסוף שעות קבלה.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×