100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: איך הכל התחיל

מאת: סתיו דוידוף (01.02.2015)

בשביל לסכם את החוויה הזאת בצורה הטובה ביותר צריך לחזור להתחלה. אז הכול התחיל עוד כשהפרויקט רץ בפעם הראשונה ראיתי את העלון והחלטתי להעז ולהיכנס ללינק, תוך מספר שניות נפתח גיליון עצום של שאלות ולאחר כמה דקות ארוכות של גילול ואצבע כואבת, התייאשתי, סגרתי את הדף והדחקתי את החוויה הטראומטית שעברתי. שנה לאחר מכן שוב נתקלתי בעלון המסביר על הפרויקט והפעם החלטתי שצריך לעשות תיקון ולנסות להתקבל לפרויקט. מה שבהמשך התגלה כהחלטה בין הכי טובות שעשיתי בתואר(אחרי אף פעם לא לשבת מקדימה!! ולבחור תמיד בקורסים של ד"ר דן ערב).

אז התחלתי את ההתמחות שלי באדידס וכל מה שעברתי בתקופה הזו היה בדיוק ההיפך ממה שציפיתי שיקרה. נתחיל בזה שבלימודי תקשורת אתה לא לומד שכחלק ממחלקת השיווק קיימת גם מחלקת המוצר. כמובן שלא בכל החברות אפילו לא ברובן, אבל בחלקן ישנה חיה כזאת. וזו בדיוק המחלקה אליה הגעתי באדידס. הכרתי חברה משפחתית ומגניבה עם הרבה חבר'ה צעירים, מה שעושה חשק לבוא כל יום לעבודה. מחלקת המוצר הינה אבן דרך משמעותית בתהליך השיווק של אדידס. המחלקה בוחרת את קולקציות ההלבשה, הנעלה והאביזרים של המותג אדידס בארץ. היא בונה את הקמפיינים הפרסומיים שעולים מידי חודש לאוויר בכל ערוצי המדיה. היא אחראית על חלוקת הסחורה לנקודות המכירה לפי הייעוד שלהן והיא גם עיצבה את החולצה למרתון תל אביב הקרוב. כל זה בנוסף לתערוכות לקניינים שעליהן כבר סיפרתי בבלוגים הקודמים. בקיצור, במהלך שלושת החודשים של ההתמחות יצא לי להיחשף ולקחת חלק בפרויקטים משמעותיים וכיפיים של המחלקה.

מידי שנה מתקיים כנס של מנהלי החנויות הקמעונאיות של המותג בו מציגה המחלקה את כל הטכנולוגיות הכי חדישות, הקולקציות שעתידות להיות הכי מתוקשרות ואת הפרזנטורים הנבחרים של המותג. השנה המחלקה התעלתה על עצמה והחליטה להציג את הקולקציות השונות על-ידי תצוגת אופנה עליה אני הייתי אחראית. היה לי חשוב שהתצוגה תהיה טובה, ביקשתי מ"הדוגמנים" לבצע מספר פוזות תוך כדי שהם הולכים במסלולים שנקבעו מראש על הבמה. היה לי חשוב לעזור ו"להחזיר" ולו במעט על ההשקעה שהרגשתי שהשקיעו בי.

אבל גם דברים טובים מגיעים בסופו של דבר לקיצם, וגם החוויה הזאת הגיעה לסיומה. אז נכון, הייתה תקופה עמוסה, רוויה, אולי אפילו לא קלה אבל הכול מתגמד מול כל הדברים שלמדתי ומול העובדה שזכיתי לעבור אחלה חוויה. אז נותר רק להגיד לכול מי שיש לו חלק בפרויקט, תודה.

ומכאן לטיפ החשוב ביותר לכול שאר הסטודנטים כמוני שרוצים ועוד לא גילו את הדרך להעז, "כוונו לירח, אפילו אם תחטיאו, אתם תנחתו בין כוכבים".

שיהיה בהצלחה,

סתיו

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×