100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: הגשמת חלום

מאת: מעיין מצר (01.02.2015)

לא קל לסכם שלושה חודשים. זו הייתה חוויה עצומה מאוד עבורי, לעשות זום אין למקצוע העתידי שלי ולצלול בו לשלושה חודשים, רגע לפני שאני מסיימת את הלימודים.

עכשיו, אחרי שלושה חודשים של עבודה ושיתוף, אני מבינה עד כמה באמת פרויקט דה לידרס תרם לי והניע אותי קדימה. ההזדמנות שניתנה לי להיכנס לעולמה המקצועי של אורלי שרם וההצצה לעבודתה השוטפת תרמו לי באופן משמעותי ועזרו לי לגבש פרספקטיבה רחבה יותר על המקצוע. רכשתי כלים חדשים רבים, רעיונות וידע רב אותם אקח איתי הלאה להמשך הדרך.

בזכות הפרויקט ניתנה לי חשיפה רחבה- כתבות בעיתון, שלטים ברחבי הקמפוס קליפ באתר, זה פשוט מדהים ואין ספק שזה העצים את החוויה כולה. אני מרגישה שקיבלתי הזדמנות להכיר את עצמי מחדש, למדתי המון על היכולות שלי, הרצונות שבי, חידדתי את השאיפות שלי והיום אין ספק שאני יודעת הרבה יותר איך לבטא את כל זה. היום, יחד עם כל החששות שעדיין יש בי אני מרגישה מוכנה יותר מתמיד - להיכנס לעולם האמיתי.

הטעימה הקטנה הזו הייתה אדירה עבורי. הכרתי הרבה אנשים מתחומים שונים ומגוונים. נוכחתי לדעת כמה עבודת צוות מפרה וחשובה במשרד - שיתוף ברעיונות, קבלת החלטות ועזרה הדדית הם חלק בלתי נפרד על מנת שהמנגנון יעבוד בצורה משומנת, יעילה ומוצלחת. ראיתי את היחסים בין הלקוח למעצב, את הדרך שעושים זה לצד זה ואת היצירתיות והעבודה האינטנסיבית של המעצב, כדי שהכול יצא מושלם.

נחשפתי לפרטים הקטנים של המשרד, הדיוקים, הטכנולוגיות החדשניות החומרים המיוחדים והכי חשוב השאיפה להעניק ללקוחות את החוויה המקסימלית במרחב הפרטי שלהם. במשרד של אורלי למדתי איך מגשימים חלומות. היום אחרי שלושה חודשים אני מבינה מה הופך משרד אדריכלים למשרד מצליח. תודה לאורלי שנתנה לי את ההזדמנות להיכנס למשרדה ולחוות אותו. כמובן שאקח איתי את המשפט שאמרה לי "עיצוב טוב הוא כמו אישה יפה".

תודה לעמי, שקיבל אותי מהרגע הראשון בידיים פתוחות, תמיד היה סובלני ונינוח, לימד אותי דברים חדשים וחשף אותי להמון חידושים שלא הכרתי קודם- טכנולוגיות, חומרים.

תודה למאיר שלימד אותי ששרטוט טוב הוא כמו שיר.

תודה לנדב (בוגר ביה"ס לעיצוב) שחלק איתי שולחן וכל הזמן דאג לשלומי.

תודה לדסי שלימדה אותי איך עושים פרזנטציות ללקוח.

תודה לדנה שלימדה אותי איך מסדרים רשימות לבעלי מקצוע.

תודה לאיוון שעזר לי עם תוכנות.

תודה לעדי המקסימה, שתמיד הייתה שם עבורי לכל שאלה או התייעצות.

תודה לדודי, אלכס, טלי, דודו, שחר שתמיד היו אדיבים וסובלניים כלפיי בזמן שהותי במשרד.

היה לי העונג להיות במשרד מצליח שכזה ואני מקווה שיום אחד גם אני אגשים לאנשים חלומות.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×