100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: אביגיל פרידמן (03.02.2015)

קשה לי לאמין שאני כותבת את הבלוג האחרון. זה ניראה כאילו לפני שנייה הכל התחיל. אני חושבת שרק מי שלוקח חלק בפרויקט המטורף הזה יכול להבין את הרגשות המעורבים שממלאים אותי עכשיו. תקופה קצרה בהחלט, מטורפת, כיפית ובלתי נשכחת שבה ניתנה לי את הזדמנות להבין קצת ממה שמחכה אחרי התואר. הזמן הזה רק חיזק אצלי את התובנה כמה אני אוהבת את המקצוע שבו בחרתי לעסוק, כמה הוא יכול לרגש ולאתגר אותי.

במסגרת ההתמחות במשרד בבילגוראי פוזנר למדתי המון. למדתי איך למצוא קונספט נכון לחנות, איך מתחילים לתכנן את החלל, בחירה נכונה של חומרים וצבעים. במהלך התקופה במשרד הספקתי לקחת חלק ולגעת בכל שלב בתהליך העיצוב עד שהחנות יוצאת לפועל. הבנתי כמה העיצוב הקמעונאי מסקרן אותי.

שבוע לקראת הסוף מגיע, ואתו הכנות לפרזנטציה חשובה שמתקיימת ביום האחרון שלי במשרד. שמוליק מזמין אותי להיות נוכחת בפגישה, חייבת להודות שזה בהחלט היה אחלה פינלה. פגישה עם צוות של אנשים חשובים שבסופו של דבר צריכים לאהוב את מה שתכננת בשביליהם.

שמחתי לגלות כי אין הרבה הבדל בין הגשה בחיים האמיתיים לבין הגשת פרויקט במכללה. אתה מציג לקבוצה של אנשים פרויקט שעבדת עליו לילות לבנים ובהתרגשות מצפה לשמוע תגובות. אני יכולה לסיום לומר שאני מרגישה שזכיתי להתמחות במשרד בילגוראי פוזנר. זכיתי להכיר צוות מדהים של אנשים מוכשרים ומקצועיים שמי חשב שככה יכנסו לי ללב.

אני מאחלת לעצמי בעתיד להגיע למקום כמו זה שיודע לשלב בצורה מושלמת את המקצועי עם האנושי. מקום שאתה אף פעם לא מפסיק ללמוד ונותן הרבה מקום לביטוי עצמי. אולי זה גם זמן טוב להגיד לכל מי שמרכיב את משפחת בילגוראי פוזנר: קרן פוזנר, שמוליק בילגוראי, שלי, מרסדס, דינה, ליטל ויוליה, תודה על קבלת פנים חמה ועל כל התשובות הסובלניות למיליון השאלות ששאלתי והרצון ללמד אותי כל אחת מהניסיון שלה מה באמת חשוב. ובעיקר על התחושה שנתתם לי להיות חלק מהמשרד.

אני חושבת שאני לוקחת מהתקופה הזאת בעיקר את הרצון ללמוד עוד, לנצל כל רגע שאני יכולה עד סיום הלימודים כדי להתפתח בתחומים שונים שעוד לא נגעתי בהם.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×