100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: מתן חיון (03.02.2015)

לפעמים מגיעים ציטוטים שנכנסים עמוק ומגיעים בדיוק ברגע המתאים. היום קיבלתי השראה מהמשפט הבא שהוא המוטו שמלווה אותי כל חיי, אז היום אני מעניק אותו לכם למקרה ששכחתם.. "אף פעם אל תיתן למישהו להגיד לך שאתה לא יכול לעשות משהו. יש לך חלום. אתה חייב להגן עליו. כשאנשים לא יכולים לעשות משהו בעצמם , הם יגידו לך שאתה לא יכול לעשות את זה. אתה רוצה משהו , לך תשיג אותו!" – המוטו הזה מלווה אותי כל חיי והוא ימשיך ללוות אותי, למדתי שכל דבר שאני רוצה – אני יכול להשיג, הכול תלוי רק בי, היחיד שאני צריך להישען עליו, הוא עצמי. פרויקט "דה לידרס" הוא דוגמא מצוינת למשהו שהיה חלום בעבורי להיות חלק ממנו, סימנתי עבורי מטרה: באתי, ראיתי, כבשתי, ניצחתי.

אני זוכר כאילו רק אתמול מילאתי את הטפסים הרלוונטיים וצירפתי את קורות החיים שלי ולחצתי על כפתור ה"שלח" בהרשמה לפרויקט "דה לידרס", לא ייאמן כמה חוויות הספקתי לעבור מאז. עברתי לא מעט שלבים, המון מיונים, ראיונות אישיים וקבוצתיים עד שהגעתי לשלב הסופי שבו נבחרו מספר סטודנטים מצומצם מאוד לפרויקט הלידרס, למשרד הפרסום שלי נבחרו עי'' המכללה 4 סטודנטים שמהם עתיד להיבחר רק סטודנט אחד (על ידי מנהלת משאבי אנוש של אדלר חומסקי), הבטחתי לעצמי שזה יהיה אני, אמרתי שאני אעשה כל מה שאפשר כדי שההתמחות הזו תהיה שלי, ולא ויתרתי לעצמי- שיננתי לעצמי בראש את כל השלבים הקשים שעברתי כדי להתקבל לפרויקט, והבטחתי שאני הולך להפציץ במאני טיים, הראיון קבלה להתמחות באדלר היה נפלא, מעל המצופה! אחרי שבוע הודיעו לי שאני זה שהתקבלתי סופית לפרויקט. אני לא צריך לתאר לכם איזה צרחה של אושר נתתי!

כל סוף הוא התחלה של משהו חדש, זה משפט שרובנו למדנו עוד כשהיינו ממש קטנים. ובכל זאת, פרידות תמיד היו קשות לי. ככה אני, טיפוס שנקשר מהר!

אז איך מסכמים איך ההתמחות שלי? איך מסמכים חוויה מדהימה של סמסטר שלם, שלושה חודשיים רווים בעשייה משולבת למידה. באדלר חומסקי, משרד הפרסום שבו אני מבצע את ההתמחות שלי, הספקתי לרקום קשרי חברות במשך זמן קצר כ''כ, ובמהירות. אומרים שקשה להיפרד ממשהו טוב, ומאנשים שלמדתי כ''כ לאהוב, ובכל זאת הגיע זמן הפרידה, ולי רק נשאר להגיד המון תודה. זכיתי להכיר משרד שלם של אנשים איכותיים, כאלו העובדים מסביב לשעון, מקצוענים מן השורה הראשונה, אנשים יצירתיים, מדליקים, סופר חכמים, קריאטיביים, ומעל לכל: אנושיים. זכיתי להשתלב במשרד הפרסום הגדול ביותר בישראל והצלחתי לצבור כ''כ הרבה חוויות לסל הזיכרונות שלי, ולי נשאר רק להגיד תודה!

הטיפ שלי עבורכם חברים יקרים הוא שלעולם אל תוותרו לפני שהגעתם למטרה שלכם. תמיד תתנו את כל מה שיש לכם. אל תחכו למחר, תתפסו כל הזדמנות שמגיעה עוד היום כי כל צעד שתעשו יקרב אתכם עוד קצת אל החלומות שלכם...

שלכם באהבה,

מתן חיון.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

כל הכבוד. אתה תותח אמיתי

8

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×