100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: סוף ההתמחות - התחלה של קריירה חדשה

מאת: אילנה טרייגרמן (05.02.2015)

"אני שמחה לבשר לך שהתקבלת לפרויקט "the leaders. כך בקע קולה של נועה שבתאי דוברת המכללה מהטלפון. הוצפתי שמחה, סיפוק ותחושת ניצחון בעיקר בעקבות כמות המיונים הרבים שגרמו לי להרגיש כאילו אני נמצאת במן משחק הישרדות .

היום, בדיעבד, אני מבינה שזו אכן הייתה הישרדות על כרטיס הכניסה לקריירה שלי. הרגש הבא שהגיע בעקבות אותה שיחת טלפון היה חוסר ודאות. לא ידעתי לאן מועדות פניי, מה אלמד, איזה אנשים אכיר ובעיקר מה יצא לי מהפרויקט זה. קיוויתי שאכן אזכה לרכוש ניסיון ובעיקר לעבור חוויה שתתן לי טעימה משוק העבודה.

אז טעימה לא קיבלתי, אלא ארוחה שלמה. כבר מהימים הראשונים לפרויקט מלודי דקל, מנהלת הפיתוח העסקי והמכירות בחברה לקחה אותי בין כל מחלקות החברה על מנת שאבין ואראה את התמונה הגדולה אודות my6sense . מיד לאחר מכן ולמעשה לאורך כל הפרויקט מלודי שיתפה אותי בכל נגיעה ופרט במהלך העבודה כך שהרגשתי שותפה מלאה לעשייה. בכל פגישה שהתלוויתי למלודי, היא תמיד נתנה לי מבט ושאלה אם הכל בסדר ואני עוקבת. ההסברים המפורטים והמקצועיים שלה יחד עם היחס האישי והחם של בנאדם שמסתכל בעיניים ובאמת נותן לך את כולו על מנת שתתקדם, הפתיעו אותי במידה רבה ואין ספק שזה אחד הדברים שאקח איתי לדרך ממלודי- שילוב של מקצועיות ואנושיות.

כשהגעתי לmy6sense חשבתי שאני יודעת עניין או שניים על עולם הדיגיטל בגלל התעניינותי הרבה בתחום. אז חשבתי..=] .בmy6sense נחשפתי לעולם שלם, תחום ידע עצום וחדש שלא העלתי על דעתי שקיים. כלכך חדשני, כלכך פורץ דרך שהרגשתי כאילו גיליתי משהו שעוד אף אחד מחברי לתואר לא גילה. זו הייתה הרגשה נפלאה, לדעת שאני רוכשת ניסיון וידע בתחום שהוא הדבר הבא בעולם התקשורת. כך גם כמובן הייתה ההתרשמות שלי מהמוצר של my6sense. טכנולוגיה שמאפשרת לצרכן חווית גלישה בעלת ערך , כך שהתוכן המוצג מותאם לו באופן ספציפי .

כל אלה, גרמו לי לעבוד קשה, להגיע למשרד חדורת מוטיבציה כל פעם מחדש, ולא משנה אילו אתגרים עמדו בפניי. כך למשל התמודדתי עם עבודה באנגלית עם מונחים מהתחום, ביצעתי בדיקת בקרת איכות לגרסה- דבר שכביכול רחוק מתחום לימודי אך אתגר ועניין מאוד וכל משימה למעשה שניתנה לי ע"י מלודי.

לא האמנתי שאתאהב כלכך בעולם הדיגיטלי, לא האמנתי שאגע בכלכך הרבה תחומים בחברה ואהיה מעורבת במידה כזו. כל תקופת ההתמחות קיוויתי שאכן ההשקעה והרצון שלי נראים, וזאת למרות הלוז הצפוף והקשה בתור סטודנטית. הרגשתי שתמיד רציתי לתת יותר במידה והיה יותר זמן. אכן תקוותיי התגשמו, ובקליפ הסיום של הפרויקט מלודי פנתה אליי ואמרה שתשמח אם אצטרף לחברה. אני לא יכולה לתאר כמה סיפוק הרגשתי, שנותנים לי הזדמנות ורואים בי את הפוטנציאל.

אסכם ואומר שאני רוצה להודות לmy6sense שנתנו לי להיכנס אל החברה בידיים פתוחות, ובעיקר למלודי שבלעדיה אני בטוחה שכל החוויה הייתה שונה לגמרי.

עד כאן מסע ההתמחות, עוברת למסע הבא – קריירה.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×