100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: לירון יעקב (08.02.2015)

תקופה חווייתית של שלושה חודשים במשרדי EY הגיעה לסיומה. השיעור שעברתי באשכול ההיי-טק של המשרד, באמצע הלימודים, ישאיר אצלי חותם לעוד הרבה זמן. במהלך ההתמחות הקצרה, קיבלתי תשובות להרבה שאלות שהיו פתוחות. עכשיו אני מבין הרבה יותר טוב מהן האפשרויות שעומדות בפני בפירמה - איך אפשר להתקדם ולאן? ומה ההבדל בין המחלקות השונות? ההיכרות עם החברים החדשים במשרד, בעיקר בשיחות הלא פורמליות בארוחות הצהרים או סתם ליד המעלית, נתנה לי זריקת הרגעה בנוגע להמשך הקריירה שלי.

עכשיו אני בטוח יותר מתמיד שהכל בסופו של דבר תלוי בי ושההתמדה משתלמת.

לכבוד השנה האזרחית החדשה, נערך כנס אשכול ההיי-טק השנתי של המשרד. זו הפעם הראשונה שראיתי את כולם בהרכב מלא - המון אנשים! ידעתי שהאשכול גדול, אבל לא תיארתי לעצמי עד כמה. בכנס נערכה סקירה מעניינת של המגמות בישראל ובעולם בחלוף השנה האחרונה ולאחר מכן גם כל ההישגים של אשכול ההיי-טק.

היום הזה נתן לי שוב המון חשק להיות במקום הזה בעצמי - ללוות את ההנפקות הכי גדולות, או לתת שירותי יעוץ לחברות בקנה מידה עולמי.

עוד באותו היום, נסענו למשרדים של לקוח של הצוות, כדי לערוך תכנון של עבודת הביקורת השנתית. באותה פגישה נכחו חשב החברה, המנכ"ל והסמנכ"ל שלה. היה מאוד מעניין לראות איך דברים עובדים באמת, איך בונים לוח זמנים, איך מפיקים לקחים מהשנה הקודמת, מתייעלים ופותרים בעיות בזמן אמת.

לקראת סיום, אני נוסע ביום שלישי בבוקר לתיכון "ראשית" בתל אביב, להעביר שיעור בנושא תקציב ציבורי והכנסות מיסים לילדי כתה ז'-1, כחלק מפעילות התנדבותית של המשרד. חייב להודות שזה קצת הלחיץ אותי בהתחלה אבל בסוף הרגשתי סיפוק אדיר.

משם אני ממשיך למשרד להיפרד מכולם. אז הדבר הכי חשוב שלמדתי הוא, שבתחום הזה, האפשרויות שעומדות בפניך הן אינסופיות - כל אחד יכול לעסוק במה שמעניין אותו בסופו של דבר.

לאלו שלקראת ההתמחות - אני ממליץ להגיע עם ראש פתוח ולא להתקבע על דרך אחת, לא לפחד מלמידה עצמית מרובה (לא תמיד מבינים את הכל בפעם הראשונה אבל בסוף נופל האסימון). במשרד יש המון אנשים שניתן להיעזר בהם - תנצלו את זה! אף אחד לא הגיע כשהוא יודע את הכל מההתחלה - לשאול שאלות זה חשוב, ככה לומדים.

אני רוצה בהזמנות זו להודות לכל הצוות של אלי ברדה, היה לי העונג להיות חלק מכם בתקופה הקצרה הזו. תודה מיוחדת להדר הרוש, שליוותה אותי לאורך כל שלושת החודשים ולימדה אותי המון.

ועכשיו , ישר לתקופת מבחנים, מסיים את התואר כמה שיותר מהר כדי לחזור כבר למשרדים של EY ובעוד 10 שנים, אני מקווה שיהיה לי שם חדר משלי.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×