100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: תאמיני בעצמך

מאת: אור ורדי (08.02.2015)

ביום האחרון שלי בחברת UMI נכנסתי למשרד וחיכתה לי על הכיסא שקית עם מתנה. טלי המנטורית שלי יצרה עבורי ערכה של חפצים בעלי מסר אחד- "תאמיני בעצמך". מבין החפצים היה משפט אחד שהתחברתי אליו מאוד והוא תיאר בצורה הנכונה ביותר את המסע שעברתי בשלושה חודשים האחרונים הן בחברת UMI והן במסגרת תכנית "דה לידרס". הנרי פילדינג אמר "ההצלחה דומה לפרי הגדל לאיטו". אכן בתחילת המסע שלי בחברת UMI הייתי כפרי שככל שהזמן עבר, קיבלתי וספגתי מהסביבה תובנות, ערכים, ידע וכלים שעזרו לי להתפתח ולצמוח.

כפי שסיפרתי בבלוג האחרון, אחת התובנות החשובות שקיבלתי במהלך ההתמחות שלי הינה היכולת לדעת ולהעז ליזום. את הבלוג האחרון סיימתי, בכך שהבטחתי שאספר איך הייתה הפגישה שלי עם אור מנהל אגף השיווק. אותה פגישה שבמסגרתה הצגתי בפניו את היוזמה האישית שלי שהתבשלה לאיטה במהלך התקופה במסגרת הכרת ה- D-MAX. התגובה של אור הייתה מעבר לכל מה שדמיינתי. לא רק שהוא אהב את הרעיון, הוא גם העניק לי תקציב לביצוע הקמפיין במידה ואצליח להעמידו בזמן הקצר שנותר. אם אכן הקמפיין יצא לבסוף, זאת תהיה תחושת סיפוק וגאווה עצומה. אך במקרה והוא לא יצא אתגאה בעצמי גם. כי כפי שכתבתי בבלוג הראשון, הדרך היא החשובה ובמהלך הדרך חשוב לאסוף אבני דרך וגם לדעת לפזר את שלך. אני יודעת שאני השארתי את האבן יסוד שלי בחברת UMI.

בשבועיים האחרונים שלי בהתמחות זכיתי לקחת חלק מקמפיין ראשון מסוגו של מותג שברולט. מדובר בפרסומת הראשונה שמצטלמת באולפן פה בארץ עם שחקנים, תסריט וצילומים. כפי שזאת הייתה הפעם הראשונה של צילומים מסוג זה בשברולט, באותה מידה זאת הייתה הפעם הראשונה שלי באולפן, סט צילומים, בימאי, שחקנים וכל מה שמתלווה לזה (וכן, גם נערת המים שבאמת קיימת). זו הייתה חוויה מדהימה, מרתקת ומלמדת שמסגרתה ראיתי איך קמפיין קורם עור וגידים ולבסוף, בערב לשבת עם משפחתי ולראות אותו מוצג על מסך הטלוויזיה. אז כראוי לפרסומת, בזמן שכתבתי את שני המשפטים האחרונים בבלוג זה, נמכרה עוד שברולט בעולם!

אני באמת מאמינה שהמזל הגדול שלי בהתמחות היה החונכת או יותר נכון המנטורית שלי טלי. לאורך כל השלושה חודשים האחרונים שהיו עמוסים בעבודה, טלי ידעה תמיד לתת לי הארה שאולי עבורה נראתה חסרת משמעות, אולם עבורי זו הייתה תובנה נוספת שקיבלתי. לא יכולתי לבקש מישהי יותר טובה מטלי לחוות אתה יחדיו את המסע הזה. טלי היא אישה מדהימה, חכמה, מצחיקה, מוכשרת, שאפתנית, עקשנית ובמידה רבה מזכירה לי אותי. היא העניקה לי כל כך הרבה והתוותה לי קול נשי בעל עוצמה שיכוון את דרכי אל עבר עתיד אופטימי, מפוכח ומעשי. אז עכשיו לסיום, לאחר שעברתי שלושה חודשים מרתקים בחברת UMI אני יכולה להגיד בלב שלם, שעולם השיווק והניהול הינו התחום הנכון והמתאים עבורי. למרות הקשיים, הלחץ והאתגרים, איני יכולה לחכות לרגע בו אהיה בעמדות המפתח ואתחיל ליישם את הכלים שקיבלתי ולהתוות את דרכי המקצועית והאישית.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (2 סה״כ)

מרגש לקרוא את הבלוג האחרון כמו גם את שני קודמיו!! עם כל כך הרבה שאפתנות, התלהבות אמיתית וכנה ללמוד ולהתפתח, יוזמה ,תבונה ויושר אישי -אין לי ספק שתצליחי בגדול!!!!!!!!

2

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

2

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×