100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: יוצאת לדרך חדשה

מאת: רותם שבו (12.02.2015)

לאחר התמחות של שלושה חודשים בחברת AIG , פרויקט The "Leaders" הגיע לסיומו. אז איך מסכמים שלושה חודשים?

אני זוכרת שרק נכנסתי לחברה לראיון אצל סמנכ"לית משאבי האנוש, הרגשתי שזהו הגעתי לעולם העבודה האמיתי, התבוננתי בקירות, באנשים שחלפו, בשיחות המסדרון והבנתי שיש לי כאן הזדמנות רבה ללמוד. פרויקט The "Leaders" עבורי היה ביה"ס לעולם האמיתי. חוויה מדהימה, יוצאת דופן, מספקת ומאתגרת.

הכרתי בעלי תפקידים שונים, נחשפתי לעולם משאבי האנוש והכי חשוב למדתי המון. ניתנה לי ההזדמנות לקחת חלק בכל שרשרת משאבי האנוש מגיוס, הכשרה, ושימור עובדים עד עזיבה ופיטורין. עצם החשיפה וההתנסות בכל חלק בשרשרת גרם לי להבין יותר לעומק את עולם משאבי האנוש.

למדתי גם הרבה על עצמי ועל מה שמעניין אותי, הבנתי כיצד התאוריה שלמדתי בקורסים השונים באה ליידי ביטוי בפרקטיקה. כמו כן, הבנתי שאחרי סיום התואר הלימודים בשוק העבודה רק מתחילים, ללא צל של ספק התואר העניק לי ידע רחב, כלים ושיטות עבודה , אך הלמידה בשוק העבודה עוד רבה.

עולם משאבי אנוש הוא רחב ומגוון וכל תחום הוא עולם ומלואו, תחילה צריך להבין מה יותר מעניין ואז להתחיל לרכוש ניסיון. חשוב לי להדגיש שהפרויקט ממש מחבר אותך לקרקע ולמציאות- למה אני מתכוונת?

רוב הסטודנטים בסיום התואר עוסקים רבות בשאלות- מאיפה אני מתחיל עכשיו? לאן פניי מועדות? מה עניין אותי יותר בתואר ומה פחות? לאן לשלוח קורות חיים? להמשיך כבר ישר לתואר שני?

אנחנו נמצאים באיזשהו מצב של חוסר וודאות. כאן ניתנה לי ההזמנות להיחשף לעולם משאבי האנוש ממש רגע לפני היציאה שלי לשוק העבודה, הבנתי מה מעניין אותי ואני מרגישה שאעשה החלטות יותר נכונות.

לסיום, אני רוצה להודות למסלול האקדמי המכללה למנהל שאפשר לי לקחת חלק בפרויקט המדהים הזה, אני ממש חושבת שכל סטודנט לתואר ראשון חייב להגיש מועמדות לפרויקט.

תודה ע-נ-ק-י-ת לחברת AIG שנתנה לי את ההזמנות להיות חלקה ממנה, לכל האנשים המדהימים והמקצועיים שליוו אותי בפרויקט. ועכשיו, עם המון מוטיבציה, אני לוקחת איתי את ארגז הכלים שרכשתי בפרויקט ויוצאת לדרך חדשה.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×