100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: בדיוק שחשבתי שראיתי כבר הכל

מאת: ליהי פרץ (15.02.2015)

לפני שלושה חודשים, ועל זה יעידו בכיף חברותיי, התיק איפור שלי כלל ליפסטיק אחד בלבד וגם את זה בקושי. היום, הספק ארנק ספק תיק שהיה לי, התחלף בתיק ענקי שמכיל כל טוב – כמובן שהכל בעטיפה של שחור לבן.

אותו "תיק איפור" שגדל מכיל בתוכו בנוסף שלושה חודשים של חוויה חד פעמית, של המון כלים, המון ידע, המון שיעורים, היכרות עם המון אנשים שמכולם זכיתי ללמוד ובגלל שזה הבלוג האחרון שלי, בעצב רב, אני אנסה לתת טעימה קטנה מכל מה שעבר עליי בחודש האחרון.

כמו שסיפרתי בבלוג הקודם, MAC יחד עם הועד למלחמה באיידס ערכה אירוע השקה לסרט דוקומנטרי "ITS NOT OVER" שמשקף את חייהם של שלושה חולי איידס מסביב לעולם. אמנם האירוע זכה לנוכחותם של מיטב הסלבים בישראל, אך הרגע המרגש ביותר היה ללא ספק הכרזת הצ'ק שנתרם למלחמה באיידס על סכום של למעלה ממיליון ₪. אין לי איך להסביר את הגאווה שהרגשתי באותו רגע להשתייך למותג שמלבד היותו מותג אופנה מוביל הוא בעל ערכים ולא רק תורם כדי להצטייר כפילנתרופי אלא באמת משקיע כדי לעורר מודעות ולתרום לחברה.

כמו כן, זכיתי להיות נוכחת בביקור של קולגות מהמותג שהגיעו היישר מצרפת, לשמוע מהן כיצד הדברים מתנהלים בחו"ל, ללוות אותן בביקור ולהראות להן את חיי הלילה המדהימים של תל אביב וכמובן לראות אותן מתמוגגות מפלאפל. ושוב כשחשבתי שכל האטרקציות נגמרו- זכיתי להשתתף בקורס און ליין יחד עם צוות השיווק שנערך לא פחות ולא יותר – במשרדי גוגל ישראל. הביקור בגוגל היה אחד הביקורים היותר מעניינים שחוותי לאחרונה אבל ההתלהבות האמתית הייתה ללא ספק מהמשרדים עצמם. וכן, מצטערת, זה באמת מושלם כמו בסרטים ואפילו יש מגלשה אמתית וכמובן שכותבת שורות אלו לא ויתרה על התענוג להתגלש בה.

ואז שחשבתי שכבר ראיתי הכל הגיע כנס החברה של חברת אסתי לאודר. יומיים שלמים במלון דן פנורמה עם הרצאות אורח, טקס מצטיינים, הופעה של מה קשור ומשה פרץ ומסיבה אל תוך הלילה. כן, כיף פה מאוד. אבל אם לקלף את כל הזוהר והעטיפה הנוצצת, כיף פה הרבה יותר בגלל מה שעומד מאחורי- ההון האנושי של החברה.

את השורות האחרונות אני רוצה לנצל כדי להגיד תודה אישית לכל צוות המותג: אלי המנכ"ל, אלכס מנהלת השיווק והמנטורית שלי, לבנות – שרון, נופר, מיכל ואפרת, להדס וצוות ההדרכה ולכל אומני האיפור שקיבלו אותי כמו משפחה ואפשרו לי ללמוד מהם כמה שיותר והעניקו לי את השיעור הכי חשוב בחיים- לעשות רק את מה שאני אוהבת ולאהוב את מה שאני עושה.

מאחלת לכל הסטודנטים שיהיו אחריי בפרויקטTHE LEADERS לחוות את החוויה שאני עברתי ולקבל את הכלים המקצועיים ביותר שייתנו להם את האומץ לצאת לדרך, להאמין בעצמם ולהגיע להגשמה עצמית מבלי לפחד להיכשל בדרך.

תודה על הכל

ליהי

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×