100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: בלוג 3# - הסוף!

מאת: טמיר טרטמן (15.02.2015)

כמה מילים, שירים, סיפורים, מחזות ותסריטים נכתבו על כך. סוף העולם. סוף הצבא. סוף הקיץ ועדיין כל אחד מאיתנו חווה את הסוף בצורה שונה. יש כאלה שבשבילם סוף זה משהו עצוב כי הם בוחרים להביט במה שהיה ולהבין שזה לא יחזור, ויש כאלו שבוחרים להיות שמחים מפני שסוף הוא גם התחלה חדשה. מה שבטוח - סוף זו "אחלה" נקודה לעצור ולחשוב.

אז באו נחשוב על זה ברצינות. שלושה חודשים מחיי העברתי בחברת נדל״ן "גזית גלוב ישראל", אחת החברות המובילות במשק. נחשפתי להמון מידע, חלקו שווה הרבה מאוד במונחים שונים וחלקו פשוט מאוד מעניין. פגשתי אנשים נפלאים, מקצועיים, ומורים לדרך לצד הנאה אמיתית ותחושה של "לגעת בשמים" ובגדול ״עשיתי חיים״ תוך כדי התנסות נדירה בפרויקט ייחודיי. אבל האם באמת זהו הסוף?

שלוש שאלות עומדות כרגע לנגד עיניי. וכשאני אומר "כרגע" אני מתכוון לרגע זה ממש בו אני כותב מילים אלו, כי אם לאמר אמת, לא "באמת" יצא לי לחשוב על זה - עד עכשיו, נו טוב, מזל שיש לנו את הבלוג.

אחת, מה אני לוקח מכאן?

שתים, איזו תועלת ניתן להפיק מזה?

שלוש, מה אני רוצה מכל זה שימשיך?

אז לגבי הראשונה -יש לי תשובה מעולה ואפילו ארוכה אבל לא ניראה לי שזה יעניין אתכם. לגבי השנייה -אוכל לומר בבירור שנחשפתי לתובנות חדשות, לידע, ולנקודת מבט אחרת משהכרתי. אם אי פעם ארצה לפתוח חנות מכל תחום שהוא בכל מרכז קניות מכל סוג שהוא, נכון לנקודת זמן הנוכחית, קיים ברשותי מידע רב, חיוני ויעיל מזה שהיה לי לפני הפרויקט (אז אם אתם/חבר שלכם/דודה שלכם או כל מישהו אחר מעוניין לפתוח חנות בקרוב, אני אוכל לעזור לכם ולו במעט).

לשאלה האחרונה - אין לי עדיין תשובה צריך עדיין לחשוב על זה. האמת, אי אפשר לדעת איך יתפתחו הדברים אבל ברור לי שאני שואף להמשיך ולעסוק בדברים מאתגרים עם הטעם הטוב שזכיתי להיחשף לו.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לאלה שהביאוני עד הלום, וכמובן לכם, על כך ש"אשכרה" , קראתם את הבלוג הזה, ברוכים תהיו. ואגב לגבי הסוף מנקודת המבט שלי, אני ממש לא רואה בסוף משהו עצוב או כפי שהגדיר את זה נפלא, ד״ר סוס (או בשמו המלא - תיאודור סוס גייזל ):

"אל תבכה בגלל שזה נגמר חייך בגלל שזה קרה.."

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×